ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Залишіть контактні дані і ми обов'язково зв'яжемося з вами
+38 (066) 744 40 98
ДОСТАВКА І ОПЛАТА
Способи оплати товару:

1. Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару

2. Visa/MasterCard
Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa і MasterCard. Доставка товару можлива лише після підтвердження платежу.

3. Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб
Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми

При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Рахунок на оплату товару:
Установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
Одержувач платежу: ДУДИДРА ТАРАС ТАРАСОВИЧ
IBAN: UA683052990000026206885512833
Рахунок одержувача: 26206885512833
Валюта карти: UAH
РНУКПН одержувача: 2783018817
Призначення платежу: Поповнення рахунку ДУДИДРА ТАРАС ТАРАСОВИЧ

Доставка товару:

Жителі Києва можуть отримати замовлення вже наступного дня після оформлення замовлення. Клієнти з інших міст України можуть отримати замовлення протягом 3-5 днів, в залежності від місцезнаходження населеного пункту та обраного способу доставки.

Комплектація і цілісність товару

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та документи при отриманні замовлення. Це можна зробити при працівниках служби доставки. Ми не несемо відповідності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника. У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

1. Фірмова доставка по Києву
Вартість фірмової доставки та монтажу становить 500 грн.
Доставка та професійна збірка меблів здійснюється щодня з 10:00 до 18:00

2. Кур'єрська доставка у передмістя Києва
Вартість фірмової доставки становить 500 грн.+17 грн./км від межі міста.

3. Доставка по Україні службою "Нова пошта".
Вартість доставки визначається тарифами компанії "Нова пошта". Перед пересиланням вся продукція перевіяється на наявність механічних пошкоджень та пакується у підсилену дерев'яним обриштуванням упаковку. «Нова пошта» проінформує SMS-повідомлення про те, що замовлення чекає у відділенні «Нова пошта» або здійснить доставку за вказаною адресою. Оплата послуг доставки компанією "Нова пошта" здійснюється за рахунок Покупця (Отримувача).